Akceptujemy karty:


Aktualności

Aktualny grafikTrening piłkarzy Avii Świdnik


Trening siatkarek Ekstraklasy oraz tegorocznych medalistek Mistrzostw Polski KS DevelopRes Rzeszów


Herkules Gym wśród rekomendowanych klubów na portalu dieta.pl

 

 


Kolejny worek i kilka dodatkowych rzeczy pojawiło się w Herkulesie.
Zapraszamy do przetestowania, tym bardziej że dla osób posiadających karnet na siłownie znika opłata za korzystanie z sali na poddaszu. Od teraz wstęp wolny!

 


 


 


 

 


 

 


Taśmy TRX w HERKULESIE. Trenuj ciężarem własnego ciała. Zapraszamy.

 Zapraszamy do obejrzenia 16-stu nowych odcinków z cyklu  "Zapytaj trenera".


Oferta dla pracowników WSK PZL Świdnik S.A.Grafik na Święta


 


Najnowszy numer darmowej gazetki, do odebrania w klubie.

 


PROMOCJA Mass XXL

 


 


Najnowszy numer darmowej gazetki, do odebrania w klubie.

 


 

 

Herkules Gym Świdnik na Faceebook

Działamy w Świdniku już ponad 20 lat!Herkules 1996 - 2009

Początki HERKULESA sięgają dokładnie sierpnia 1996 roku. Klub początkowo mieścił się w podziemiach szkoły na ul. Wojska Polskiego. Wyremontowane i zaadoptowane do tego celu zostały pomieszczenia piwnicy i kotłowni. Po trzech latach z powodu podniesienia czynszu z dnia na dzień o blisko 300 % klub zmuszony został szukać innego miejsca. Ledwie zdążyła się zwrócić inwestycja, a już trzeba było się wynosić. No cóż, początki bywają ciężkie. Po dramatycznych chwilach HERKULES znalazł nowe miejsce w przedszkolu na ul. Hotelowej. Trochę remontu, może więcej niż trochę, bo adaptacja była dość znaczna. Wymagała nawet papierów budowlanych.
Ze zsypu na węgiel powstały prysznice, z kartofliska szatnie, a z kotłowni sala ćwiczeń.
 Zrobiło się dość kameralne miejsce na klub. Mieścił się tam równo 10 lat. Po tym czasie umowa wygasła, dyrekcja się zmieniła no i znów trzeba było szukać nowego domu dla HERKULES’a.

 

Herkules Gym 2010 - ...


Obecnie klub doczekał się własnego lokum. Mieści się na ul. Jaworowej 22. Gdzie to jest? Osiedle Brzeziny. Vis-a-vis domków gali, naprzeciwko garaży, taaaaki wysoki budynek, trójkondygnacyjny z grafitowym dachem. Tam obecnie jesteśmy. Jest to nasz budynek. Wreszcie u siebie! Już nigdzie nie będziemy musieli się przenosić i prosić kogoś o łaskę, by wynajął byle metraż za małe pieniądze. Budynek jest 3-piętrowy i już się nie gnieżdzimy. Dla wszystkich starcza miejsca. Na parterze są szatnie, prysznice, cardio, barek i sklepik z odżywkami. Na piętrze strefa gym. Całe piętro zapełnione wysokiej klasy sprzętem firmy Sewim i Hammer Strength, zarówno dla kobiet jak i facetów. Poddasze to jedna wielka sala do uprawiania sportów. Odbywają się tu m.in.  zajęcia fitness, krav magi, kick boxingu, muai thai.... Zresztą sami zobaczcie. Zapraszamy. Ceny mamy bardzo  przyzwoite. Takie warunki za taką cenę, tylko u nas! Tylko w HERKULES’ie!